HEMEN ARA

  POLİÜRETAN KÖPÜK ANKARA | ÇATI YALITIMI ANKARA

Poliüretan Köpük Ankara | Sprey Poliüretan Ankara
Poliüretan Köpük Ankara | Sprey Poliüretan Ankara Sprey Poliüretan Köpük Ankara Yalıtım. Yeni nesil bir yalıtım malzemesidir. Uygulama yüzeyine püskürtülerek kullanılan sıvı poliüretan köpüktür. Isı, su, ses ve nem yalıtımda, tek parça halindeki yüzey ne olursa olsun ısı köprüsü oluşmadan, ortam ısısı değiştirmeden uygulama yapılabilir. Detaylı Bilgi İçin 0543 474 2118
Çatı Yalıtımı Ankara | Çatı Arası Poliüretan Köpük Yalıtımı Ankara
Çatı Yalıtımı Ankara | Çatı Arası Poliüretan Köpük Yalıtım Ankara, hiç boşluk kalmayacak şekilde doldurulur ve çatıdan giren soğuk havayı önler. Kış aylarında binanın aşırı soğumasını, yaz aylarında ise aşırı ısınmasının önüne geçer. Çatı Arası Köpük Yalıtım terlemeyi engelleyerek rutubet ve pas oluşumunu engeller. Çatı arası ısı yalıtımı kaliteli malzemeler kullanılarak, ısı yalıtımında tecrübeli olan personeller ile yapılmaktadır.
Tavan Isı İzolasyonu Ankara | Sprey Poliüretan Köpük Yalıtım
Poliüretan köpük tavan yalıtımı Ankara | Poliüretan Köpük Ankara Mandıra - çiftlik Yalıtımı Ankara, sprey poliüretan uygulaması ısı yalıtımı sağlayarak terleme problemlerini ortadan kaldırır. Kullanıldığı yerde kışın sıcak, yazın ise serin bir ortam avantajı sunar. Çatının köşelerinde bulunan hava boşlukları dahil tüm boşluklar kapatılarak yalıtım sağlanır. Sprey poliüretan uygulama sonrasında tavan, projesine göre; alçı plakalar ile kapatılabileceği gibi, dekoratif ahşap lambri ile de sonlanabilir.
Havuz - Teras Su İzolasyonu Ankara | Sprey Polyurea Kaplama Ankara
Havuz Yalıtımı Ankara, Teras Su İzolasyonu Ankara | Sprey Polyurea Kaplama Ankara Polyurea, su ile alakalı sorun yaşanabilecek her türlü alanda kullanıma uygundur. Bahçe, teras, çatı, dış cephe, otopark, bina temelleri gibi alanlarda genellikle kullanılmaktadır. Sağlam yapısı ve esnekliği sebebiyle kırılmaz ve su yalıtımı dışında da alana koruma da sağlar. Detaylı Bilgi İçin 0543 474 2118
Bize Ulaşın

İstasyon Caddesi No:89/D Etimesgut/ANKARA


(0543) 474 2118


poliuretankopukankara@gmail.com

POLİÜRETAN KÖPÜK ANKARA ÇATI YALITIM
Sprey Poliüretan Köpük Ankara

POLİÜRETAN KÖPÜK ANKARA ÇATI YALITIMI

Sprey Poliüretan Köpük Ankara Yalıtım. Poliüretanlar  modern yaşamın hemen hemen  her yerinde bulunur. Oturduğumuz sandalyeler, uyuduğumuz yataklar, yaşadığımız evler, sürdüğümüz arabalar ve diğer kullandığımız sayısız öğeler poliüretan içerir.

Poliüretanlar diğer plastikler gibi, diizosiyanatların poliol varlığında reaksiyonlarıyla üretilen polimerlerdir. İstenilen son ürüne göre kimyasal formüller, farklı tipte katalizörleri, şişirici ajanlar ya da muhtemel ateş söndürücüleri içerebilir.

Poliüretanlar kullanılacağı alana göre özel formüller geliştirilerek üretilir. İstenilen ürünün özelliklerine bağlı olarak farklı bileşenler bir araya getirilir.

Binalar şuanda kullandıkları enerjinin büyük kısmını boşa harcamaktadır. Bu enerjiyle evlerimiz yerine yer yüzünü ısıtmaya çalışıyoruz. Bu paranın boşa harcanması ve enerji konusunda dışa bağımlılığımızın artmasına sebeptir. Örneğin, Avrupa’da yaklaşık 160 milyon binanın ısı yalıtımı kullanılması, enerji tüketimini %40, COemisyonunu %36 düşürmüştür. Binaların karbon salınımını düşürmek için yalıtım bu nedenle çok önemlidir.

Sprey Poliüretan Köpük Ankara Nerelerde Kullanılır

Binalarda poliüretanın en önemli uygulaması yalıtım sistemidir. Poliüretanın küresel ısınmaya yol açan karbon emisyonlarını azaltmasında; kolay  uygulanabilir, uzun ömürlü ve güvenli bir yol olarak  kabul edilir. Poliüretan soğuk havalarda önemli ölçüde ev ve ofislerde ısı kaybını azaltır. Yaz aylarında binaları serin tutmak için önemli bir rol oynar bu da klimalara daha az ihtiyaç olduğu anlamına gelmektedir.

Genel olarak kullanım alanları;

• Dış cephe duvarları ve kaplamaları
• Çatılar ve çatı kaplamaları
• Isıtma sistemi içinde görev alan boruların çevreleri
• Kazanlar etrafında
• Zemin

Avrupa’da fosil enerji kaynaklarında ortaya çıkan COemisyonunun %40 tan fazlası, binaların ısıtılması ve soğutulmasından kaynaklanmaktadır. Sert köpüğe dayalı poliüretan teknolojisinin yalıtımda uygulanmasıyla, Avrupa genelinde ortalama COemisyonu %10 oranında düşürmüş, bu sayede Kyoto sözleşmesinin iki maddesini karşılamıştır.

Binalarda poliüretan kullanımının bir çok avantajları vardır;

Poliüretan yüksek dayanımı sayesinde, binaların yıpranmaya karşı direncini ve bakım için süresini arttırır.

 • Poliüretandan yapılmış sert yalıtım paneller hafif ama güçlü, neme karşı dayanıklı ve kolay uygulanabilirdir.
 • Yalıtım panelleri ve köpük kökenli diğer yalıtım ürünleri, uzun süre özelliklerini koruduğu için yüksek enerji tasarrufu sağlarlar.
 • Poliüretan köpükler diğer yalıtım ürünleriyle karşılaştırıldığında, daha az yer kaplaması, kolay uygulanabilir olması nedeni ile mimarlar ve tasarımcılara kolaylık sağlamaktadır.
 • Sert poliüretan sprey köpük, eski binalarda oluşan çatlak ve aşınmalara karşı çok hızlı bir şekilde kolayca uygulanabilir.
 • Poliüretanların sahip olduğu özellikleri sayesinde yüksek enerji tasarrufu sağlar.  Çok düşük miktarda karbon salınımı yaptığından diğer yalıtım kaynaklarına göre çok iyidir. Karbon salınımının azaltır.

Sprey Poliüretan Köpük Ankara Avantajları

 • Isı izolasyonunda kesin çözüm.
 • Ek yersiz yekpare uygulama.
 • Uygulandığı yüzeyi korozyondan korur.
 • Sıvı olarak püskürtüldüğünden hiçbir boşluk kalmaz, ısı koprüsü uluşturmaz.
 • Baz, duman, benzin gibi kimyasallara dayanıklıdır.
 • Çürümez, koku yapmaz, Sıvı olarak püskürtüldüğünden her türlü uygulama detayında kesin çözüm sağlar.
 • İşçilik, nakliye, zaman ve en önemlisi ısıtma ve soğutma enerjisinden büyük tasarruf sağlar.
 • Trapez sac, atermit, oluklu levha, gibi yüzeylere mükemmel yapışma ve aderans sağlar.
 • Lamda değeri oldukça düşüktür. ( λ=0,023 W/mK Isı İletim Katsayısı ) Yatay ve düşey zeminlerde rahatlıkla uygulanır, üzerinde yürünebilir.
 • Uygulandığı yüzeyi fiziki darbelere karşı güçlendirir.
 • Uygulama hızı oldukça yüksektir.
 • DIN 4102’ye göre B3-B2-B1 yanma sınıfında, aleve dayanıklıdır . Yangın sırasında damlama yapmaz.
 • Ahşap, metal, beton vs. tüm yüzeylerde uygulanabilir %100 adreans sağlar.

Anasayfa


Poliüretan Köpük Ankara, poliüretan köpük, ankara poliüretan, çatı arası poliüretan, çatı yalıtımı ankara, çatı yalıtımı ankara poliüretan, izopol
15 TL
Ankara su izolasyonu, Ankara su yalıtım, su izolasyonu ankara, polyurea su izolasyonu ankara, Su yalıtımı Ankara Ankara su izolasyonu, Su izolasyon ankara, polyurea kaplama Ankara, polyurea sprey zemin kaplama ankara su izolasyonu su izolasyonu ankara Ankara su yalıtım denildiğinde en ön planda olan firmamız kullanmış olduğu su yalıtım malzemeleri ve sistemleri ile müşterilerine en cazip su izolasyon ankara fiyatlarını sunar.
Ankara poliüretan köpük uygulaması uygulanan mekânlarda diğer yalıtım uygulamalarının aksine terleme oluşmaz. Kullanılan yerlerde kışın sıcak, yazın ise serin ortam avantajı sağlar. Poliüretan sprey köpük Ankara çatı yalıtımı uygulamalarında ulaşımı zor olan çatı köşelerinde dahi hava boşlukları kapatılarak yalıtımda kesin sonuç elde edilir.  Sprey poliüretan köpük Ankara Sprey poliüretan köpük Ankara hücresel yapılı izolasyon ve inşaat malzemesidir. Köpük içerisinde yer alan hücrelerin içerisinde hapsolan şişirme ajanı sayesinde, düşük ısı geçirgenliği ile soğuk depoların izolasyonunda çok kullanılırlar. Diğer yandan taban, duvar, teras ve ankara çatı yalıtımlarında her geçen gün en çok tercih edilen malzeme olarak kullanılmaktadır.
Sprey Poliüretan Köpük Ankara Nerelerde Kullanılır Binalarda ankara sprey poliüretan kaplamanın en önemli uygulaması ankara yalıtım sistemidir. Poliüretan köpük ankara küresel ısınmaya yol açan karbon emisyonlarını azaltmasında; kolay  uygulanabilir, uzun ömürlü ve güvenli bir yol olarak  kabul edilir. Poliüretan Köpük Ankara soğuk havalarda önemli ölçüde ev ve ofislerde ısı kaybını azaltır. Yaz aylarında binaları serin tutmak için önemli bir rol oynar bu da klimalara daha az ihtiyaç olduğu anlamına gelmektedir. Genel olarak kullanım alanları; • Dış cephe duvarları ve kaplamaları • Çatılar ve çatı kaplamaları • Isıtma sistemi içinde görev alan boruların çevreleri • Kazanlar etrafında • Çatı Yalıtımı Ankara Zemin
Poliüretan malzemesi Diizosiyonatın poliolle kimyasal tepkimesi sonucu elde edilen bir elastomerdir. Uzun moleküler bağlar oluşturması sayesinde hayatımızda birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Poliüretan malzemesi suni deri yapımında tutunda ısı yalıtım işlemlerine kadar birçok farklı alanda hayatımızın içindedir.
2021/2022/2023 yılı itibari ile poliüretan köpük m2 fiyatlarında değişiklik yapılmıştır. Poliüretan köpük hammadde fiyatları doğrudan döviz kurları ile bağlantılı olmasından dolayı fiyatlarda dalgalanmalar meydana gelmektedir. Her zaman daha doğru bilgiyi edinmek için 0543 474 2118 müşteri destek hattımızı ÜCRETSİZ aramanız uygun olacaktır. Peki nedir 2020 / 2021 yılındaki sprey poliüretan fiyatları:
Sprey Poliüretan Köpük Kırıkkale, Kırıkkale Poliüretan Köpük, Poliüretan köpük Kırıkkale, Kırıkkale Isı Yalıtımı Nedir ? Poliiüretan köpük kırıkkale bir binanın ekonomisi için önemlidir. Kırıkkale poliüretan köpük, sprey poliüretan köpük kırıkkale, izopol yalıtım, Çatı yalıtımı Kırıkkale %40 gibi bir enerji tasarrufu sağlayabilir. Poliüretan köpük kırıkkale ısı yalıtımı kırıkkale, ses yalıtımı kırıkkale ve su izolasyonu kırıkkale sağlayan bu madde, yanmaz özellikleri ile bilinen ve böcek yapmaması ile çatıların olmazsa olmazıdır.
Sprey Poliüretan Köpük Dış Cephe İzolasyonu Ankara Poliüretan Sprey Köpük ile yaşam alanlarınızın dış cephe ısı yalıtımı uygulaması hızlı, etkin ve tasarrufludur… Poliüretan Sprey Köpük ile dış cephe ısı yalıtımı uygulamaları iskele veya vinç yöntemi yardımıyla çok hızlı şekilde tamamlanır
Sprey Poliüretan Köpük, poliüretan yüzeylere sıkılarak uygulanabilen, çok nitelikli bir ısı ve ses yalıtım ürünüdür.
Çatı Yalıtımı Ankara, Çatı Arası Poliüretan Köpük Kaplama Ankara Yalıtım, sprey poliüretan ankara, hiç boşluk kalmayacak şekilde doldurulur ve çatıdan giren soğuk havayı önler. Kış aylarında binanın aşırı soğumasını, yaz aylarında ise aşırı ısınmasının önüne geçer.
Ankara Çatı Yalıtımı, çatı yalıtımı ankara, poliüretan köpük ankara, çatı arası poliüretan, sprey poliüretan ankara ilinin kışları çok soğuk ve yazları da çok sıcaktır. Yıllık ısı değişikliği 40°C ile -24,9°C arasındadır. Yazın sıcaktan ve kışın soğuktan bir yapıyı korumak için gereklidir.  Çatı yalıtımı konforlu bir yaşam ve enerji maliyetlerinin  yüksek olduğu günümüzde tasarruf sağlamanın en iyi yolu yalıtım yaptırmaktan geçiyor
Çatı Yalıtımı Ankara, poliüretan köpük ankara, Isı yalıtımı ankara bir binanın ekonomisi için önemlidir. Isı yalıtımı ankara %25 gibi bir enerji tasarrufu sağlayabilir. Bunun için, cam yünü ve strafor kullanımı teknolojinin gelişiminden önce çok yaygındı. Artık kolay kullanımı ile öne çıkan ankara sprey poliüretan köpük ankara çatı arası yalıtımı mevcut.
Sprey poliüretan köpük ankara, uygulama yapılan yüzeye yüksek basınca sahip sprey köpük makinesi ile püskürtülen, kesintisiz kaplama özelliğiyle ısı köprülerini tamamıyla yok eden, birkaç saniye içinde hacminin otuz kırk misli kadar şişerek köpük şeklini alan ve düşük ısı iletim değeriyle dünyanın bir numaralı ısı yalıtım malzemesi olarak bilinen bir üründür. Sprey köpük tek başına bir kez yapılan uygulama ile üç dört adet ısı yalıtım malzemesinin yerini karşılayabilir. Püskürtme işlemi ile yapılan sprey poliüretan köpük iç cephe yalıtımı uygulaması oldukça hızlı ve zahmetsiz bir işlemdir.
Mandıra & Tavuk & Mantar Çiftlikleri Yalıtımı İnsanlar gibi hayvanlar ve bitkiler de sıcak – soğuk ortam koşullarından etkilenmektedir. Bu sıcaklık değişiklikleri hayvan ve ürün verimliliğini azaltmaktadır. Bu durum yazın sıcaktan, kışın ise soğuktan kaynaklanmaktadır. Olası kayıpları engellemek için izolasyon uygulaması önemlidir. Tavuk & mantar çiftlikleri yalıtımı da elde edilen ürünün verimi için önem taşımaktadır. Tavuk & mantar çiftlikleri yalıtımı için en çok tercih edilen ve en ideal olan yöntem sprey poliüretan köpük uygulamasıdır. Bunun sebebi tek parça uygulanabilir özellikte olması ve böylelikle ısı köprülerin oluşmamasıdır.
Evlerin ve iş yerlerinin çatılarında trapez sac çatı üzeri yalıtımı tercih ediliyor. Çünkü bu yalıtım sayesinde çatılarda meydana gelen birçok sorun ortadan kalkıyor ev çatıları daha kullanışlı ve uzun ömürlü oluyor.
Köpük beton; bünyesinde su, çimento ve özel agrega haricinde malzeme bulundurmayan, içerisinde %75 ile 80 oranlarında hava bulunan gözenekli betonlardır. Tüm binaların iç -dış duvar kaplamalarında ve kullanılan klasik yapı elemanları yerine geçebilecek özellikte yapı malzemesidir. İnsan sağlığına herhangi bir olumsuz yönü olmayan köpük perde beton ve temel yalıtımı malzemeleri en çok tercih edilen yapı malzemeleri arasındadır.
Ankara Polyurea, polyurea kaplama ankara sprey polyurea ankara polyurea su yalıtımı ankara polyurea araç kaplama ankara POLYUREA SPREY ANKARA, ANKARA SU YALITIMI, polyurea kaplama ankara, polyurea su yalıtımı polyurea araç kaplama ankara, ANKARA SU İZOLASYON, Ankara sprey polyurea, sprey polyurea kaplama ankara, ankara su izolasyon, ankara su yalıtımı ankara, Polyurea sprey Ankara, Ankara Polyurea - Polyurea Kaplama Ankara polyurea araç kaplama polyurea kaplama ankara - Sprey Polyurea Kaplama Ankara | Ankara Polyurea | Su İzolasyonu Ankara iki bileşenli olup püskürtme yöntemiyle uygulanan, hızlı kürlenme özelliğine sahip izolasyon ankara ve Ankara polyurea kaplama malzemesidir. Polyurea polimer teknolojilerinin açıklamasından türeyen ürünlerden birisidir. Polyurea sprey diğer malzemelere göre kaplama ve yalıtımda kullanılan ve deformasyonları önleyerek sorunları sıfıra indirgeyen yapı izolasyon malzemesidir.
Ahşap çatı kaplaması adı ile sık olarak kullanılan poliüretan köpük osb altı ters çatı uygulaması ısı yalıtımı sağlayarak terleme problemlerini ortadan kaldırır. Kullanıldığı yerde kışın sıcak, yazın ise serin bir ortam avantajı sunar. Uygulama sonrası çatının köşelerinde bulunan hava boşlukları dahil tüm boşluklar kapatılarak yalıtım sağlanır
Sprey Poliüretan Köpük Ankara Soğuk Hava Deposu Yalıtımı Gıdaların muhafazası için eksi derecelere kadar soğuk ihtiyacı olabilmektedir. Bu yüzden çiftçiler, toptancılar ve benzeri üreticiler büyük soğuk hava depolarına ihtiyaç duyarlar. Sadece üreticiler değil hastaneler, laboratuvarlar, pastaneler ve marketlerde soğuk hava depolarına ihtiyaç duyarlar. Bunun etkin bir şekilde sağlanması için yalıtım gereklidir. Soğutucular ortamı soğutmayı sağlarken, ortamın bu soğukluğu korumasını sağlayansa yalıtımdır. Sprey poliüretan köpük soğuk hava deposu yalıtımı eksi derecelere kadar soğuk havayı korur. Büyük ölçüde enerji tasarrufu sağlar. Sprey poliüretan köpük soğuk hava deposu yalıtımı 0’e yakın başarılı yalıtım sağlar.
kırıkkale çatı yalıtımı, çatı yalıtımı kırıkkale, sprey poliüretan kırıkkale, poliüretan köpük Kırıkkale, çatı izolasyon Kırıkkale, bodrum üstündeki dairenin zemininden gelen soğuk havanın kesilmesini sağlar. Sprey poliüretan köpük uygulamasında ek yeri olmaması avantaj sağlar. Yapılan yekpare uygulama, kiriş kolon birleşim yerlerinde ısı köprüleri oluşmasına mani olur. Güneş ışığı görmeyen ters tavanlara yapılan sprey poliüretan köpük bodrum tavanı yalıtımı uygulamasından sonra öylece bırakılabileceği gibi; istenildiği halde yalıtım malzemesi, üzeri aderans artıran solisyon yardımıyla file takviyeli sıva yapılarak kaplanıp boyanabilir.
Tekstil, atölye ve imalathane gibi iş yerlerinin, ısıtma ve çatılardan su alma gibi sorunları bulunmaktadır. Çalışan personelin kışın soğuktan yazın sıcaktan etkilenip iş motivasyonunun düşmemesi için pek çok alternatif çözümler üretilmektedir.
Sprey Poliüretan Köpük Ankara Sprey Poliüretan Ankara Su Yalıtımı Ankara Nedir Sprey poliüretan köpük Ankara: Son teknoloji ile üretilen ankara, poliüretan köpük ankara, sıkıştırılmış tanklar içersin de saklanan ve Ankara Poliüretan köpük spreyler ile tatbik edilen bir ankara ısı yalıtımı maddesidir. 0543 474 2118

ANKARA SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK MANDIRA ÇİFTLİK YALITIMI

 

ÇATI ARASI POLİÜRETAN KÖPÜK YALITIMI ANKARA

 

SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK ANKARA İÇ CEPHE YALITIMI

Süreç içerisinde her işi kendi uzmanına yaptırmaktayız. Bütün çalışanlarımız gerekli eğitim sürecinden geçmiş ve tecrübeye sahiptir. Ekibimiz güvenlik ve kalite standartlarına uygun olarak çalışmaktadır. 

 

SPREY POLİÜRETAN KÖPÜK ANKARA PERDE BETON YALITIMI

Projenizi farklı mimari ve inşaat şirketi arasında bölme görevini ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz. İlk eskizlerden nihai yapıya kadar sizin için tasarım ve inşaat hizmeti sunan bir firmayız.

 

EŞDEĞER SAĞLAYAN ÇEŞİTLİ ANKARA YALITIM MALZEMELERİ

 

DÜNYANIN EN İYİ ANKARA ISI YALITIM MALZEMESİ POLİÜRETAN KÖPÜK ANKARA

 

POLYUREA SU İZOLASYONU ANKARA

TERAS SU YALITIMI ANKARA

Teras su yalıtımı, açık su teras su yalıtım uygulamasıdır. Teraslardaki su izolasyonlarında şap, kalebodur gibi yapı elemanları kullanılmaktadır ancak bu elemanlar su izolasyonunu sağlamamaktadır. Bu nedenle terasların su yalıtımı çok daha sağlıklı malzeme ile yapılmalıdır. Teraslar, yürüyüş ve kullanım alanları olarak öne çıkmaktadır ve bu durum göz önüne alındığında betonarme tabanın su izolasyonunun tam anlamıyla yapılmasının önemi ortaya çıkmaktadır. Binalar zaman içinde yerine tam olarak oturmaktadır ve bu nedenle bazı bölümlerde kılcal çatlamaların meydana gelmesi kaçınılmazdır. Bu çatlamalar. Su sızıntılarının meydana gelmesine neden olmaktadır. Teraslar, su sızıntılarının en fazla görüldüğü yerlerin başında gelmektedir. Su, önlenmesi en zor olan maddedir ve kesinlikle sızıntılara karşı önlem alınmalıdır. Aksi takdirde binada korozyonun meydana gelmesi kaçınılmazdır. Korozyon da binanın taşıyıcı sistemini zedelemekte, hatta zaman içinde binanın yıkılmasına bile neden olabilmektedir.

TERAS / HAVUZ SU İZOLASYONU KULLANIM

Teras su yalıtımı (polyurea) uygulaması, binaların su sızıntısı nedeniyle zarar görmesini önleyen en önemli işlemdir. Firmamız, teras su yalıtımı (polyurea) işlemini uzman ekipleri, gelişmiş cihazları ve kaliteli malzemeleri ile kusursuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Özellikle açık teraslarda su izolasyonu yapılırken güneşten gelen ultraviyole ışınlarına karşı mukavemet sağlayan bir yalıtım malzemesinin kullanılmasına dikkat edilmelidir. Bunun yanı sıra yüksek elastikiyet, mekanik dayanım, darbe dayanımı ve asit dayanımı da önemli noktalar arasındadır. Polyurea, bütün bu özelliklere sahiptir. Polyurea, su izolasyonu uygulaması olarak tüm teraslarda tabla üzerine ve diğer yapı kaplamaları üzerine kolaylıkla uygulanabilmektedir. Polyurea kaplamanın elastiki olma avantajı vardır ve bu sayede teraslarda meydana gelen çatlakları doldurarak binanın sağlığını korumaktadır.

Polyurea kaplama malzemesi ultraviyole ışınlarına karşı dayanıklıdır. Beton, seramik, kalebodur gibi yapı malzemelerinin üzerine uygulanabilen polyurea, binadaki su yalıtımını maksimum seviyeye getirmektedir.Teras su yalıtımı (polyurea) uygulamasında ek yer yoktur. Bu nedenle suyun sızabileceği en küçük bir nokta bile bulunmamaktadır. Renkli olan polyurea, uygulandığı alanlara dekoratif bir görünüm kazandırmaktadır. Polyurea, dayanıklı bir kaplama malzemesidir ve bu malzeme ile yapılan su yalıtımları uzun ömürlü olmaktadır. Firmamız, su teras su yalıtımı beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılamaktadır.